Podporujeme
Ubytování

Ubytování v kempu Věšín je možný ve 4-lůžkových chatičkách, který jsou vám k dispozici za cenu 1.600 Kč za celý víkend (nelze jen na 1 den). Pokud máte zájem, pospěšte si, zbývá posledních pár volných chatek! Závazný rezervace posílejte na email: nextwave@seznam.cz. Chatky se platí předem bankovním převodem na číslo účtu, které každému zájemci o rezervaci pošleme obratem na kontaktní e-mail. Po obdržení platby vás budeme neprodleně informovat na váš mail a tím bude rezervace z naší strany závazně potvrzena! Jak bude probíhat předávání klíčů na místě apod., o tom budeme všechny zájemce o rezervaci včas před akcí informovat. Upozorňujeme, že všechny chatičky jsou umístěny v těsné blízkosti obou stagí, kde bude hudební produkce probíhat non-stop! Chatičku je potřeba vyklidit nejdéle v neděli 28.4. do 8:00. Klíče od chatičky budou předány oproti jednomu dokladu totožnosti, který bude vrácen při předání vyklizené a nepoškozené chatičky na konci akce. Pokud s tímto měkdo bude mít problém, nemůžeme mu bohužel s rezervací chatičky vyhovět.

Kdo chatičku nepotřebuje a preferuje šírý nebe nebo stan, bude mu k dispozici vyhrazená část areálu kempu, příp. přilehlá louka pod areálem (upřesníme až v den konání akce dle podmínek počasí).

Ceny parkovného a pronájem místa na stan jsou následující (určuje a vybírá si majitel kempu):

osobní auto nebo dodávka - 150 Kč/víkend, stan - 50 Kč/stan

Platba za parking a camping plac a předávání klíčů od chatek bude probíhat na vstupu, který bude umístěn u hlavní vstupní brány do kempu.